CENTRUM KAMIENIA NATURALNEGO

Kamień z całego świata!

CENTRUM KAMIENIA NATURALNEGO KAM-ON działa na polskim rynku od 2006 r. W tym czasie firma zdobyła ogromne doświadczenie i kontakty które dzisiaj pozwalają sprowadzać kamienie z całego świata. Od 2016 roku KAM-ON prowadzone jest przez dwójkę młodych ludzi z nowym spojrzeniem na architekturę domu i ogrodu.

W swojej ofercie posiadamy kamień dedykowany na ściany, elewacje, podłogi, płytki kamienne oraz kamień ogrodowy. Dzięki Państwa sugestiom i potrzebom wzbogaciliśmy ofertę o cegłę naturalną oraz betonową. Zostaliśmy autoryzowanym punktem sprzedażowym firmy BRUK z Czyżowic oraz autoryzowanym punktem firmy BOLIX – dzięki temu mamy szeroki asortyment chemii przeznaczonej do bruku, cegły oraz kamienia naturalnego.

Starając się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom staramy się by jak największa część naszego asortymentu była dostępna od ręki. Nie ma czegoś u nas? Daj nam kilka dni, z całych sił postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Masz pytania? Nie wiesz jak ułożyć kamień? Potrzebujesz pomocy fachowca? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

heart-1930243_1920

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.”

Cecelia Ahern

Pasja, pasja, trzeba mieć pasję! … przetrwa ten, kto stworzył swój świat.

Artur Domosławski – Kapuściński

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

Konfucjusz

Z kim współpracujemy